ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si me hjek WELCOME nga msn :d

Shko poshtë 
AutoriMesazh
denimsnNumri i postimeve : 3
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Si me hjek WELCOME nga msn :d   Sat Jan 24, 2009 10:01 am

Nese deshironi ta hekni reklamen WELCOME kur del ne fillim qe dhezet kompjuteri at'her veproni kshtu:

1. Shko Start / Run , Shkruje msconfig, dhe kliko OK.
2. Shko te menyja BOOT.INI tab, Kliko me posht /NOGUIBOOT .
3. Dhe kliko OK
by denimsn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si me hjek WELCOME nga msn :d
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: