ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 From DeniMsn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
denimsnNumri i postimeve : 3
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: From DeniMsn   Sat Jan 24, 2009 9:47 am

Tung te nderuar antar,unë jam Denis Podrimqaku dhe jam i rreferuar nga antari i Juaj Den1s qe te kem nderin edhe une te behem pjesë e keti forumi dhe shpresoj se do tia kalojm mir te gjithë Very Happy
Me Respekt denimsn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ACIDI
Admin
Admin
ACIDI

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: From DeniMsn   Sat Jan 24, 2009 9:48 am

Mire se erdhet ne mesin ton cheers

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
Denn1s
S.Moderator
S.Moderator
Denn1s

Numri i postimeve : 91
Age : 25
Nga Jeni : Peja
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Re: From DeniMsn   Sat Jan 24, 2009 10:19 am

Mir Se Vini Ne wWw.SgH-Team.Tk
Welcome To wWw.SgH-Team.Tk
kizz:PMbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipts
S.Moderator
S.Moderator
shqipts

Numri i postimeve : 62
Age : 26
Nga Jeni : isniq
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Re: From DeniMsn   Sun Jan 25, 2009 5:03 am

MiRe Se ViNi i NdErUaR pJeSmArReS i sGh-TeAm.tK
Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://windows-king.tk/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: From DeniMsn   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
From DeniMsn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Qendra e forumit (¯`·., :: Prezantohu në Forum-
Kërce tek: