ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Përshëndetje për Antarët -KËTU

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Përshëndetje për Antarët -KËTU   Fri Jan 23, 2009 6:34 pm

Ketu mund t'i pershendetni antaret e forumit
.

Une pershendes gjithe staffin e Sgh-Team.Tk me gjithe antaret dhe shume suksese.

Respekt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
shqipts
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 62
Age : 26
Nga Jeni : isniq
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Re: Përshëndetje për Antarët -KËTU   Sat Jan 24, 2009 7:51 am

flm flm ACID edhe une pershendes te gjithe qe marrin pjese ne SGH-TEAM.TK
dhe ju deshiroj suksese Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://windows-king.tk/
goni
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 84
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: Përshëndetje për Antarët -KËTU   Sat Jan 24, 2009 12:01 pm

peshendetje per te gjith antaret shpresoj se kemi me kalu qaste te mira se bashku Very Happy:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Përshëndetje për Antarët -KËTU   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Përshëndetje për Antarët -KËTU
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Përshëndetje dhe Urime-
Kërce tek: