ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shpejtone Pc duke Larguar SplashScreen!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
shqipts
S.Moderator
S.Moderator
shqipts

Numri i postimeve : 62
Age : 26
Nga Jeni : isniq
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Shpejtone Pc duke Larguar SplashScreen!   Thu Jan 15, 2009 7:36 am

Kur te startoni pc ju hapet kjo dhe natyrisht qe ju do te prisni derisa ajo te kryj punen e vet.
Per kete splashscreen e kam fjalen:


Dhe per te larguar kete dmth kur ta ndezni pc ju hapet menjeher Welcome dhe nese keni deshire te hjekni welcome mesazhin atehere veproni keshtu:
Hyni Start-Run-Msconfig-BOOT.INI-Dhe tek e selektoni /NOGUIBOOT -OK-Restart
Dhe u krye!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://windows-king.tk/
 
Shpejtone Pc duke Larguar SplashScreen!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: