ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si ta lojm folderin pa emen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
shqipts
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 62
Age : 25
Nga Jeni : isniq
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: si ta lojm folderin pa emen   Thu Jan 15, 2009 6:56 am

A keni menduar se si ta leni një folder pa emer ather ne ket tuto do ta mesoni:

SHKojm pra...

Se pari e hapim një folder klikojm me tasin e mjat te mausin mbi hapsir te lir te menya NEW dhe hapet një nenmeny e kja Folder dhe klikom mbi at folder REname dhe e mbajm te shtypur tastin ALT dhe duke e majtur te shtypur shtypim edhe numrat 255 e leshoni tasin ALT dhe e shtypen Enter edhe e shef folderin pa emer
cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://windows-king.tk/
 
si ta lojm folderin pa emen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: