ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si dhe ku ti gjejm driverat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
shqipts
S.Moderator
S.Moderator
shqipts

Numri i postimeve : 62
Age : 26
Nga Jeni : isniq
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Si dhe ku ti gjejm driverat   Thu Jan 15, 2009 6:15 am

Ne kete faqe mundeni me i gjet driverat e pamarr parasysh qfar mjeti elektronik osht duke filluar nga kompjuteri e deri tek printer/fax etj etjhttp://drivers.softpedia.com/progFinder ju mund te regjistroheni falas edhe ne

www.driverguide.com

si dhe mund ta shkarkoni programin edekuat nga www.kayz.cd ,
linku :
rapidshare.com/files/64019260...v2_1_.0.16.rar

me driver guide ju mund te beni becup dhe nuk keni nevoj gjith per cd te driverave te kompjuterit tend ate e ruani ne lokacionin D: ose ne CD apo USB dhe pas cdo formatizimi apo fshirjes se drivera pa dashje ate mund ta merrni nga becup qe e keni bere me pare
shpresoj qe do tju bej dobi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://windows-king.tk/
 
Si dhe ku ti gjejm driverat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: