ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 njE trick e FoRt per mSn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
shqipts
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 62
Age : 26
Nga Jeni : isniq
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: njE trick e FoRt per mSn   Thu Jan 15, 2009 4:41 am

Nese Doni Qe Nje Personi ta qitni Offline dhe te mos hyj ne msn deri sa te formaton Pc'n at'her
I thuaj qe ta len kete ne personal mesage
dhe pas 2 sec ai del offline dhe viktima duke riprovuar te hyje i del kishe Ska rrjeti

Mos e Provoni Ne Msn e Juaj .. Nuk Jap Pergjegjsi Nese Ndodh diqka

kodi:
1:
n?a_Á?ay±m?aÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇá?±Ç᧱Çár×ÁÇ á+NÇ áLáÇá
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://windows-king.tk/
valmirNumri i postimeve : 4
Registration date : 25/01/2009

MesazhTitulli: Re: njE trick e FoRt per mSn   Fri Jan 30, 2009 5:27 am

mili
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
njE trick e FoRt per mSn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Hacking-
Kërce tek: