ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 tung njerz

Shko poshtë 
AutoriMesazh
shqipts
S.Moderator
S.Moderator
shqipts

Numri i postimeve : 62
Age : 26
Nga Jeni : isniq
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: tung njerz   Thu Jan 15, 2009 4:26 am

[b]hi njerz si po ja kaloni une jam shqipton osmonaj nga isniqi dhe dhe si po kaloni Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://windows-king.tk/
ACIDI
Admin
Admin
ACIDI

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: tung njerz   Fri Jan 23, 2009 2:44 pm

Pershendetje Broo mire se erdhe nShoqerin ton dhe shpresoj qe do te kalojm bukur sebashku

enjoy..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
Karamelka
PrincesS
PrincesS


Numri i postimeve : 20
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: tung njerz   Fri Jan 23, 2009 7:30 pm

mire se erdhe ne mesin ton dhe kalo mire me ne
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipts
S.Moderator
S.Moderator
shqipts

Numri i postimeve : 62
Age : 26
Nga Jeni : isniq
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Re: tung njerz   Sat Jan 24, 2009 7:44 am

FLM, FLM...shume Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://windows-king.tk/
Denn1s
S.Moderator
S.Moderator
Denn1s

Numri i postimeve : 91
Age : 25
Nga Jeni : Peja
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Re: tung njerz   Sat Jan 24, 2009 10:21 am

Mir Se Vjen hueauhea:P:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
goni
S.Moderator
S.Moderator
goni

Numri i postimeve : 84
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: tung njerz   Sat Jan 24, 2009 11:57 am

mir se erdhe Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: tung njerz   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
tung njerz
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Qendra e forumit (¯`·., :: Prezantohu në Forum-
Kërce tek: