ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ndeze Pc Per 10 Sec..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
N!T!
V.I.P.
V.I.P.
avatar

Numri i postimeve : 153
Age : 23
Nga Jeni : strellci
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: Ndeze Pc Per 10 Sec..   Sun Dec 21, 2008 10:42 am

Click ne start button -----> pastaj shko Run -----> dhe shkruaj Regedit -----> shtype enter
Kjo do ta hap një "Registery Editor"
Tash shikon për "key":
HKEY_LOACAL_MECHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contr ol\ContentIndex
Tani e gjen një key qe quhet "Startup Delay" -----> kliko dy her ne të
Where its Base, kliko Decimal -- esht Default Value është 4800000,
Ndryshoje ne: 40000
Tani mbylle Registry Editor dhe bënë kompjuterin restart
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.dj-niti-a.piczo.com
 
Ndeze Pc Per 10 Sec..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Hacking-
Kërce tek: