ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 1 Trik Per Nett Caffe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
N!T!
V.I.P.
V.I.P.
avatar

Numri i postimeve : 153
Age : 23
Nga Jeni : strellci
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: 1 Trik Per Nett Caffe   Sun Dec 21, 2008 10:41 am

Shko ne ndonje net caffe edhe kshyre ndonje PC cili te doket,tane shko dhe kliko:
CTRL,SHIFT,ENTER maje te klikume dhe pasi qe ta majsh nja 2 a 3 min restaroje PC nja 2 a 3 her edhe ma Pc nuk e lexon qe ka CAFFE STATION edhe lirisht muni me hy,une per veti e kam perdor ma heret,kur skisha net ne shpi e sme ipte baba pare per n`net caffe edhe me ka funsionu,por ju kisha preferu ma shum naten me perdor,se diten ju marrin vesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.dj-niti-a.piczo.com
goni
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 84
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: 1 Trik Per Nett Caffe   Sun Jan 25, 2009 4:43 am

du me provu deri sa te nxan dikush tme rren
hahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
1 Trik Per Nett Caffe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Hacking-
Kërce tek: