ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te shkarkojm nga FlyUpload.com ...!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
N!T!
V.I.P.
V.I.P.
avatar

Numri i postimeve : 153
Age : 23
Nga Jeni : strellci
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: Si te shkarkojm nga FlyUpload.com ...!!   Sat Dec 20, 2008 11:10 am

Nese ju ka rasti qe te shkarkoni nga sherbimi FlyUpload.com atehere e keni pare qe duhet te klikoni disa here me radhe qe te filloj shkarkimi.

Fillimisht shkoni ne linkun per shkarkim dhe posht klikoni Continue Download

Pasi qe klikoni kete link do tju hapet faqja me link Click ten times to download this file ,apo varesisht sa here ju paraqitet.

Ju mos klikoni ne ate link por shikoni ne address bar do te shihni qe lart linkut per shkarkim direct i eshte shtuar kjo: http://www.flyupload.com/thankyou?URL=
Kete pjes e fshini ,pra nese ka qene :

http://www.flyupload.com/thankyou?URL=http://www4.flyupload.com/dl?fid=9870291&t=MTIwMzQ5MzMyMw==&c=MTA%3D

Atehere ju e fshini http://www.flyupload.com/thankyou?URL= dhe mbetet:

http://www4.flyupload.com/dl?fid=9870291&t=MTIwMzQ5MzMyMw==&c=MTA%3D

Tani vetem klikoni ne kete link dhe do te filloj shkarkimi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.dj-niti-a.piczo.com
 
Si te shkarkojm nga FlyUpload.com ...!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: