ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me hy ne Pc te naj kuj...!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
N!T!
V.I.P.
V.I.P.
avatar

Numri i postimeve : 153
Age : 23
Nga Jeni : strellci
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: Me hy ne Pc te naj kuj...!!   Sun Dec 21, 2008 10:22 am

Si me hy ne PC te dikujt
talluni me te tjeret ne rrjet nese i dini ip fikse
ok po kujdes se ka dhe tipa qe e marin vesh kete gje


shkoni tek linku i meposhtem
sendspace.com okrccv
instaloni programin
nese mundeni

se si merni ip e kompjuterin te viktimes e beni jane punet tuaja duhet ta dini tashme


hapni programin dhe aty ku thuhet remote host shkruani ip e personit (VIKTIME)

shkruani administrator tek password ( normalisht neper internet kafe i lene pa password administratoret ) dhe lidhuni me kompjuterin tjeter
kujdes po luajtet mouse i leviz dhe personit tjete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.dj-niti-a.piczo.com
goni
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 84
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: Me hy ne Pc te naj kuj...!!   Sun Jan 25, 2009 5:32 am

kerkun nuk po shkun remote host
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipts
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 62
Age : 26
Nga Jeni : isniq
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Re: Me hy ne Pc te naj kuj...!!   Sun Jan 25, 2009 5:35 am

valla as mu nuk me ka dal kurkun Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://windows-king.tk/
Denn1s
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 91
Age : 25
Nga Jeni : Peja
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Re: Me hy ne Pc te naj kuj...!!   Mon Jan 26, 2009 10:49 am

as muh sen walla A bon me qit qit link ne speedshare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me hy ne Pc te naj kuj...!!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Me hy ne Pc te naj kuj...!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Hacking-
Kërce tek: