ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nese E Ki Harru Administrator Pass -- Hack Now ---

Shko poshtë 
AutoriMesazh
N!T!
V.I.P.
V.I.P.
avatar

Numri i postimeve : 153
Age : 22
Nga Jeni : strellci
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: Nese E Ki Harru Administrator Pass -- Hack Now ---   Sun Dec 21, 2008 10:14 am

Hi ! nese e keni harru administrator passwordin e Pc , mos u brengosni ka nje metod per me hack ....
kshtu fillojm
-- hin qetu http://nixbit.com/cat/system/operati...ty-rescue-kit/ ----- Download Trinity Rescue Kit 3.1
-- kur ta downloadon qite ne cd dmth BURN TO CD ( DERI TASH KREJT KTO I KEMI BO EN PC TJETER )
-- edhe e shtin cd en qat pc qe nuk ja din pass..
-- BOOT FROM CD E BOJM presim te del Download Trinity Rescue Kit 3.1 te mushet dicka PRET PAK
-- tash kur te kryhet shkrujm WINPASS edhe ENTER
-- tash per ta ndruar PASS duhet te klikojm kete * shenje dmth shift + 8 *
-- ENTER shkruan pass ...
-- Y e shtyp edhe enter
DHE ADMINISTRATOR PASSWORDI U NDRUA HIN ME QATO QE E KI BO ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.dj-niti-a.piczo.com
 
Nese E Ki Harru Administrator Pass -- Hack Now ---
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Hacking-
Kërce tek: