ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Interesant per MySpace ...!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
N!T!
V.I.P.
V.I.P.
N!T!

Numri i postimeve : 153
Age : 23
Nga Jeni : strellci
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: Interesant per MySpace ...!!   Sat Dec 20, 2008 11:04 am

Lokacioni i fotos osht ky më poshtë
linku:


Kodi:
http://myspace-502.vo.llnwd.net/00000/20/52/2502_m.jpgTani ju munt ta shikoni shkronjën 'm'.
-----------
Kët shkronjën 'm' e ndryshojm me 'L" ( me shkronje te vogel ) dhe do ta shini
foton ne kualitetin orgjinal,dhe me madhësi më të madhe...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.dj-niti-a.piczo.com
 
Interesant per MySpace ...!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: