ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lufta III Boterore

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Lufta III Boterore   Sun Dec 21, 2008 4:59 am

Lufta III Boterore

Bushi dhe Powell jan ulur ne nje Bar. Kur hin nje njeri dhe e pyet kamarjerin
, "a eshte aj Bushi dhe Powell ?" . Kamarjeri i thot ,"po, qata jan".
Dhe quni ju afroet dhe i pyet "Pershendetje shka po boni?"
Bushi thot ," Po planifikomi luften e III boterore".
Quni thot "Pernime qfar paska me ndodh ?"
Bushi thot " Paj kem mi vra nja 10 Milion Afgan dhe nji mjeshter te bicikllav ".
Quni i hybitur pyet " Pse pe mbytni nji mjeshter te bicikllav".
Bushi kthehet ka Powell dhe i thot " A pe shef at thash qe kerkujna nuk i
intereson per 10 milion Afgan "
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
 
Lufta III Boterore
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Humor & Gjëegjëza-
Kërce tek: