ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Oj mami shurra

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Oj mami shurra   Sun Dec 21, 2008 4:58 am

Ish kon nji gru edhe e kish pas nje djal te vogel, dhe kur i kishte pshtu kti djalit shurra natën i kishte then mamit vet oj mami shurra, qdo nat kshtu dhe nje nat mami vet i thot degjo djali im, tjeter her kur te pshton shurra mos thuj oj mami pom pshton shurra se marre po veq thuj oj mami pom knohet tana une e di dhe te qes me bo shurren, nejse ma tash rregullisht ai djali kur ja ka bo mamit vet oj mami pom knohet ajo e ka dit edhe e ka qit ne wc, tash ksaj grus i vjen dita em shku te tvet edhe e merr edhe ket djalin e vet dhe shkojn, nja dy net ka fjet me mamin e vet edhe sahere qe i ka than oj mami pom knohet kjo gruja e ka qit ne wc, edhe masanej nje nat i ka ra me fjet me dajen e vet, tash kur i vjen kti djalit shurra qysh mi than dajes vet pom pshton shurra i ka ardh marre e ja ka bo, o daj pom knohet, ai daja i vet hec be bjer qfar te knumi gjys te nates, o daj vallahi pom knohet bre, ai daja po shuj o pishpirik se kqyre krejt fjet qysh me knu me jav qit gjumin krejtve a je tranu a, e ky djali apet o daj pom knohet, ai daja i vet ja ban ani kno po per mos met ni kerkush tjeter knom mu ne vesh, edhe po dihet qka e ka prit dajen e vet ne vesh hahaha

--------------------------------------------------------------------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
 
Oj mami shurra
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Humor & Gjëegjëza-
Kërce tek: