ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Burri dhe Gruja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Burri dhe Gruja   Sun Dec 21, 2008 4:57 am

Gruja: Ciao ........
Burri: Hajt de ma qe kur tut prit!
Gruja: At shkoj
Burri: Jo, Veq ment qanej mem shku, kuku per mu
Gruja: A um Don ?
Burri: Po moj dit e nat
Gruja: A um ke trathtu naj her?
Burri: Jo! Kurr! Pse po vet !
Gruja: A po don mem puth !
Burri: Po gjith, Nese kam munsi
Gruja: A um kishe rreh naj her ?
Burri: Aje trenuu a ti edin qysh jam un…!
Gruja: A muj met besuu
Burri: po..!
Gruja: Zemer…


Shtate vjet mas marteses:
Lexoje tekstin pi poshtit te nalt ..
Lexoje me men
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
 
Burri dhe Gruja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Humor & Gjëegjëza-
Kërce tek: