ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Injeksioni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Injeksioni   Sun Dec 21, 2008 4:52 am

Injeksioni
Vjen një mashkull në ambulantë dhe pyet motrën medicinale:
- Më falni, ku jepen injeksionet të dielën?
Motra i përgjigjet:
- Në prapanicë, njëjtë sikur diteve tjera
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
 
Injeksioni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Humor & Gjëegjëza-
Kërce tek: