ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Deodorant me aromë mishi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Deodorant me aromë mishi   Sun Dec 21, 2008 4:16 am

Zinxhiri amerikan i restoranteve të ushqimit të shpejtë “Burger King” ka ardhur deri tek një ide e pazakontë për Krishtlindje. Për të gjithë meshkujt të cilët adhurojnë mishin, të cilët së bashku me të kanë “të gjitha në jetë”, është prodhuar deodoranti i parë me aromë skare.

Kjo kompani e ka lëshuar në shitje aromën e re me emrin “Flame” e cila promovon “aromën joshëse me paralajmërim të mishit të pjekur".

Siç shkruan Telegrafi britanik, ky deodorant nuk u rekomandohet për përdorimin vegjetarianëve. Megjithatë, nëse aroma e tij nuk iu tërheq, do të mund të ju tërhiqte çmimi. Në fakt, Flame mund të blihet për vetëm 3.99 dollarë në të gjitha dyqanet amerikane dhe hapësirat e shitjes online.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
Karamelka
PrincesS
PrincesS


Numri i postimeve : 20
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Deodorant me aromë mishi   Sun Dec 21, 2008 8:24 am

a te kish me ra edhe te na keshtu ishim knaq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Deodorant me aromë mishi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Kuriozitete-
Kërce tek: