ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lind fëmijën e tetëmbëdhjetë dhe nuk mendon të ndalet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Lind fëmijën e tetëmbëdhjetë dhe nuk mendon të ndalet   Sun Dec 21, 2008 4:13 am

Për disa prodhimi i njerëzve është biznes i ëndrrave. Një grua Arkansasi i SHBA-ve ka lindur fëmijën e tetëmbëdhjetë dhe thotë se nuk e ka ndërmend të ndalojë me “investimet jetësore” në familjen e saj.


Vajza Jordyn-Grace Makiya Duggar pak kohë më parë ka ardhur me krenari në familjen njëzet anëtarëshe në shtetin amerikan Arkansas. Jemi të sigurt se si do të ndihet çuditshëm në shoqërinë e cila është sa gati ekipe futbolli.

Çifti martesor Duggar është martuar në vitin 1984 dhe katër vitet e para nuk ka pasur fëmijë. Si arsye kishin pohuar se nuk kishin para të mjaftueshme dhe se nuk ishin të gatshëm.

Gruaja Michelle, e cila ka 42 vjet, pas fëmijës së parë ka pasur abort spontan dhe si besimtarë fundamental që janë kanë ndier se i kanë marrë jetën fëmijës. Pas kësaj kanë vendosur të kanë sa më shumë fëmijë që është e mundur, në fakt siç thonë ata, “qysh e ka shkruar Zoti”.

E Zoti, ka vendosur 18 dhe, me gjasë, edhe disa tjerë. Mirë po i ecë të Madhërishmit politika e natalitetit, e cila deri më tani ka krijuar dhjetë djem e tetë vajza derisa familja thotë se e ka shtëpinë mjaft të madhe edhe për disa tjerë. Nëse ky është argumenti, atëherë thjesht dyshojmë se ato dhoma do të mbesin të zbrazëta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
Karamelka
PrincesS
PrincesS


Numri i postimeve : 20
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Lind fëmijën e tetëmbëdhjetë dhe nuk mendon të ndalet   Sun Dec 21, 2008 8:26 am

hahha me siguri qenka shqiptare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linux.xXx
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 40
Registration date : 25/01/2009

MesazhTitulli: kuuuuu.....   Sun Feb 01, 2009 1:48 am

kuuuuu,,.... qka koka ky bac kuku me siguri shqiptare ehhehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ihg-crew.c.la
goni
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 84
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: Lind fëmijën e tetëmbëdhjetë dhe nuk mendon të ndalet   Fri Feb 06, 2009 6:01 am

basht obo ska nevoj me vle lejtar hiq hahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KinG-CrownNumri i postimeve : 10
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Re: Lind fëmijën e tetëmbëdhjetë dhe nuk mendon të ndalet   Sat Mar 07, 2009 5:53 am

shum e bre
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KinG-CrownNumri i postimeve : 10
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Re: Lind fëmijën e tetëmbëdhjetë dhe nuk mendon të ndalet   Sat Mar 07, 2009 5:55 am

shum e bre
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KinG-CrownNumri i postimeve : 10
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Re: Lind fëmijën e tetëmbëdhjetë dhe nuk mendon të ndalet   Sat Mar 07, 2009 5:55 am

shum e bre
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lind fëmijën e tetëmbëdhjetë dhe nuk mendon të ndalet   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lind fëmijën e tetëmbëdhjetë dhe nuk mendon të ndalet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Kuriozitete-
Kërce tek: