ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Më Dërgove Në Varrë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Më Dërgove Në Varrë   Sun Dec 21, 2008 4:10 am

Më Dërgove Në Varrë
SHko tash se me nuk me duhesh...
Von esht taash per ty qe te lutesh..
Zoti pashka dasht keshtu shkaktar je veq ti qe u te vdes aq e re...
Sho jeto ashtu siq u krenove me jeten tende...
Se per mua gjithqka mori fund..
Moren fund te gjitha...
Tash mos u pendo qe me dergove atje ku se meritova...
Me dergove teek varri i zi atje ku u treta un mbrenda jam nthelsi te tokes...
Ku ti shetitesh mbi mua....
Aty ku qyqja e zez kendon pere mua..
Zemra ime e shkret po kalobet.
Lekuren time po e ngren dheu i zi.
Azgje me sme mbeti veq eshrat qe lekunden saher qe ti e therret emrin tim.
Ty ti dhurova te gjitha ta dhurova dashurin ta dhurova lumturin ta dhurova e gjith jeten time ndersa ti zdite te jetosh me te dhe e dergove ne ferr,e di qe tash je penduar dhimbjet e mija je duke i perjetuar.
E lut zotin per me u kthy por jo se gjithqka perfundoj per mu dhe ty.
Veq nje gje e di dhe esht e vertet se te Zoti vend kurr ski me gjet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
Karamelka
PrincesS
PrincesS


Numri i postimeve : 20
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Më Dërgove Në Varrë   Sun Dec 21, 2008 8:17 am

sa e dhimbshme :S por e mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
goni
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 84
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: Më Dërgove Në Varrë   Sat Jan 24, 2009 11:54 am

shum e fort
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Më Dërgove Në Varrë   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Më Dërgove Në Varrë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Poezi-
Kërce tek: